Рубрики
Поради Фауна

А ви знали, що бджола бачить ауру людини?

Чи траплялось вам, проходячи по пасіці, несподівано бути атакованим бджолою, яка із усього маху, раптом різко встромляє жало? Причому, потрапляє вона точно в найболючіші точки, що аж до сліз.

Потім, коли біль проходить, зверніть увагу, що бджола потрапила, як раз туди, куди потрібно. В основному, це точки акупунктури на голові, рідше в інших частинах тіла.

Як може бджола, чиї розміри незрівнянні із розмірами людини, при своєму, не дуже доброму, зорі так оперативно може розрізняти у людини найбільш вразливі частини тіла?

Як стало відомо, в ході останніх наукових досліджень, людина володіє біоелектричними полями, які доступні для вимірювання приладами (Е.Т. Кунін, 1980).

Доведено, що у здорових людей, є ділянки тіла, які створюють у навколишньому середовищі постійні електричні поля, з високим потенціалом (голова, руки та ін.), А при наявності хворих органів, ці поля виражені сильніше.

Для бджіл, що володіють власним зарядом і високою чутливістю, навіть до слабких електричних полів, поле людини має являти собою, цілком відчутне середовище.

Бджоли використовують таку здатність, щоб виявляти наближення ворогів і жалити їх у найбільш чутливі, для них точки.

Виходить, бджоли бачать точки акупунктури людини.

Проте у бджіл все корисно для людини, звісно в розумних межах, навіть їхня зброя — бджолина отрута, апітоксин.

Вона виробляється залозами робочих бджіл. Має сильний, знеболюючий ефект (у 50 разів сильніший наркотичних анальгетиків).

Потрапляючи в активні точки тіла, де сконцентровані нервові рецептори і огрядні клітини (це імунні клітини, які беруть участь в адаптивному імунітеті), бджолина отрута активізує нервові рецептори. І, оскільки, точки акупунктури пов’язані з внутрішніми органами, то сильне подразнення від укусу, прямує до них.

Гладкі клітини руйнуються, виділяючи серотонін, гістамін, гепарин, що призводить до відповідних фізіологічних наслідків.

Саме із цим ефектом, пов’язані різні способи лікування органів людини.

Так що, ще однією важливою причиною для закладання пасіки, є ваше здоров’я.

Спробуйте і не пошкодуєте!