Рубрики
Дім Довкілля

Продається один із найнезвичайних будинків, в якому дійсно хочеться жити

Чи бачили ви коли небудь будинок у стилі кам’яного віку, який пристосовано до ультрасучасних умов?

Здавалось би що може приваблювати в печеру того, хто звик користуватись всіма благами цивілізації. Але саме такі люди й створили будинок, який абсолютно нічим не поступається найсучаснішому житлу, а навіть навпаки ще й як може поконкурувати із ним.

Облаштована печера в стилі поєднання кам’яного віку і сучасних технологій знаходиться на американському узбережжі.

Фото з відкритих джерел

Історія будинку

Господарем будинку був Дік Кларк — це видатний американський ведучий, продюсер і бізнесмен, який помер в 2012 році. Тепер, будинком розпоряджається хтось із спадкоємців. Також немає інформації про те, хто і коли спроектував і побудував будинок, чия, взагалі, була ідея. Сьогодні будинок на узбережжі в штаті Каліфорнія, округ Лос-Анджелес, Малібу виставлений на продаж із заявленою вартістю 3,5 млн. Доларів. Чи вартує він цього? Час покаже.

Екскурсія в кам’яний вік або в мультик про Флінстоунів

Потрібно сказати, що будинок збудований за мотивами популярного мультика «Філістоуни», але не є точною копією мультяшних декорацій. Він лише виконаний в дусі цього мультика. Зовні нагадує невисоку кам’яну брилу або невеликий скелястий острівець в пустелі. Правда з дверними і віконними прорізами на фасаді. Варто відзначити, що псевдокамень виконаний в теплому природному відтінку, тому не викликає відчуття чогось сірого, похмурого і важкого.

Зверніть увагу на освітлення.  Заховані світильники імітують сонячні промені, що проникають крізь щілини.
Зверніть увагу на освітлення. Заховане у світильники, що імітують сонячні промені, які проникають крізь щілини.

Усередині також атмосфера печери. Стіни, стеля, вікна і проходи не мають правильних ліній і форм. Створюється відчуття, що це справжня печера, а деякі речі просто видовбані в скелі вручну. У стінах ніші і поглиблення, на стелі кам’яні балки і незрозумілі виступи. Стеля, до речі, має склепінчасту форму, що ще більше нагадує природну печеру.

Єдина спальня.
Єдина спальня.

Всі меблі і предмети інтер’єру виготовлені на замовлення і відповідають загальній концепції житла. Все виконано в теплих, спокійних тонах, і в поєднанні з величезними вікнами дає відчуття вільного простору і світла.

Чи вартує цей будинок своєї ціни?

Будиночок Флінстоунов розрахований на 1-2 жильців, подружню пару або холостяка. Тут є кухня, вітальня, їдальня, всього одна спальня, але дві ванні кімнати. За американськими мірками — зовсім невеликий будинок. У Малібу можна купити віллу з 3-4 спальнями за ці гроші і навіть дешевше.

Один із санвузлів.
Один із санвузлів.

Але варто враховувати незвичайну архітектуру і інтер’єр житла, плюс обстановка, повністю зроблена на замовлення для цього будинку. І не останню роль грає та обставина, що будинком володів улюбленець багатьох американців, знаменитість Дік Кларк. Тому для шанувальників Флінстоунов і Діка Кларка ціна цілком прийнятна.

Що ще чудово в цьому будинку

З величезних вікон відкриваються запаморочливі види на узбережжі Тихого океану з одного боку і на величні гори з іншого. У цій місцевості можна відпочити від цивілізації і відчути себе печерною людиною. При цьому та сама цивілізація буквально за рогом, що дуже зручно.

Підсумок

Це один з тих будинків, що при своїй незвичності залишається затишним і придатним для житла. Тут хочеться побувати, відпочити і навіть залишитися на постійне проживання. Найцікавіше, що будинок в стилі кам’яного віку дуже легкий, світлий і теплий за відчуттяими. 

А ви хотіли б жити в такому будинку?