Рубрики
Дім

12 ще не помічених сучасних трендів в інтер’єрі, якими користуються успішні світові дизайнери

У цій статті ми розглянемо деякі ідеї ремонту квартир, а також їх декорування, які часто зустрічаються в проектах міжнародного рівня. Але нажаль у нас чомусь такі тренди залишаються майже непоміченими і сприймаються лише як частина загального естетичного задуму.

Проте домогтися ефекту розкішного інтер’єру в стилі останніх тенденцій не так уже й складно складно. Ось 12 найефективних і дійсно надихаючих!

Оздоблення фартуха від стільниці до стелі.
Оздоблення фартуха від стільниці до стелі

Кухонний фартух традиційно має висоту від 50 до 70 см. Але в деяких проектах і при певних умовах зараз популярні фартухи, які доходять аж до стелі. Зазвичай це обробка керамічною плиткою, керамогранітом, мозаїкою або скляний фартух з підкладкою із орнаменту або відповідного кольору.

Арабські і марокканські аксесуари і плитка.
Арабські і марокканські аксесуари і плитка.

Арабсько-марокканська тематика в дизайні плитки, мозаїки, текстилю, світильників, різьблених дерев’яних елементів і інших деталей інтер’єру стає все більш і більш модною. Завдяки акуратному використанню в сучасних колірних гамах, такий підхід може зробити просто хороший інтер’єр виділено гарним.

Тематика африканської савани / пустелі.
Тематика африканської савани / пустелі.

Ще дві цікаві тематики — африканська савана і африканська / каліфорнійська пустеля, вони зустрічаються в еко-інтер’єрах. 

Зазвичай тут використовуються предмети декоративно-прикладного мистецтва аборигенних народів, а також природна символіка — живі рослини, постери з кактусами і т.п.

Асиметричні картини (полотна) і дзеркала.
Асиметричні картини (полотна) і дзеркала.

Асиметричні (іноді параметричні) картини, дзеркала, настінні скульптури і навіть 3D-панелі зараз на піку популярності. 

Завдяки тому, що вони вносять сучасний шарм в неокласичну або еклектичну обстановку, зараз вони дуже затребувані в елітному сегменті.

«Ширяючі» кавові столики.
«Ширяючі» кавові столики.

Кавові столики повинні бути якомога менш помітними — це цілком можна назвати законом для будь-якої маленької вітальні. 

Ефект «ширяючого» столика може надати акрилова основа, тонкі металеві ніжки або дзеркальна обробка основи.

Шовкові шпалери на кшталт панно.
Шовкові шпалери на кшталт панно.

Шовкові шпалери все частіше використовуються для акцентної стіни по типу панно, а не для суцільної обробки стін в кімнаті. Подібний варіант сприймається як велика картина, фокусна точка, майстерний розпис, а не шпалери.

Підсвічування стільниць.
Підсвічування стільниць.

Підсвічування стільниці потрібне скрізь — на кухні, у буфета, для тумбочки у ванній, для комода або туалетного столика. Зараз існує безліч варіантів інтегрованого підсвічування, але в готовий інтер’єр найпростіше додати самоклеючу LED-стрічку.

Дзеркала в стилі необароко.
Дзеркала в стилі необароко.

Подібні дзеркала можна зустріти в багатьох квартирах Парижа і Венеції, Мадрида і Барселони. 

З розкішною дерев’яною рамою в стилі необароко, витягнутим силуетом і позолотою (або патинуванням в інший тон) вони можуть бути як невеликими, так і величезними.

 Скульптурні лампи.
Скульптурні лампи.

Розкішні, великі, помітні і завжди абсолютно особливі скульптурні лампи можуть перетворити зовнішність будь-якого інтер’єру. 

Незважаючи на свій розмір вони підійдуть не тільки для вітальні, але і спальні або холу.

Кам'яні стільниці.
Кам’яні стільниці.

Композитний камінь, натуральний мармур і будь-які імітації мармуру чи граніту для стільниці зараз дуже в тренді!

Об'ємні головах.
Об’єм в головах.

Розкішні спинки ліжка з оксамиту, як і коктейльні м’які меблі в стилі ар-деко з таким же ефектом, вивеуть на новий рівень популярності в 2020 році. 

Зверніть увагу на дзеркальні вставки!

Перська бахрома.
Перська бахрома.

Непомітним трендом вривається в еклектичні інтер’єри перська бахрома на шторах, диванах, пуфах та інших текстильних елементах.

Автор тексту: Юлія Штерн