Рубрики
Дім

А ТАК НЕ РОЗІБ’ЮТЬСЯ! ДОВГО НЕ МОГЛА ЗРОЗУМІТИ, ЯК ЛЮДИ СКЛАДАЮТЬ ЯЙЦЯ В ТАКІ ПЛЯШКИ…

Ми звикли переносити яйця в спеціальних боксах, але всі знають, що їх туди багато не поміщається. Сьогодні ми поділимось дуже цікавим Лайфхаком, який вирішує дану проблему вкорені.

5-ЛІТРОВІ КАНІСТРИ

Ось як роблять деякі жителі Китаю. Яйця дуже тендітні. У такій упаковці вони залишаться неушкодженими, але це не єдиний плюс такої упаковки, ще одна позитивна сторона — зручність ручного транспортування.

5-літрові каністри

Іноді в такі «сумки» для яєць додається рис, який не тільки заповнює пустоту, а й захищає яйця. Дивно, але в звичних для нас боксах яйця іноді все-таки пошкоджуються, а в цих «сумках» вони з імовірністю 99,99% залишаться цілими.

ФОКУС З ЯЙЦЕМ І ПЛЯШКОЮ

Напевно вас всіх мучить одне питання: як упаковані яйця? Я вас здивую, але цей процес простий, 3-ступінчастий: відкриваємо кришку, кладемо яйця, закриваємо кришку.

Але ж шийка навіть 5-літрової пляшки занадто мала. Можливо дехто подумав про досить популярний фокус з яйцем і пляшкою. Змішуємо карбонат кальцію з оцтовою кислотою, в результаті хімічної реакції утворюється вуглекислий газ, який просто «втягує» яйце в вузьке горло пляшки.

Насправді реальна відповідь набагато простіша, ніж може здаватись на перший погляд.

РОЗГАДКА

розгадка

Для того щоб скористатися таким методом, потрібно пройти кілька етапів.

  • Перший крок  — за допомогою ножиць вирізаємо отвір в пляшці.
  • Другий крок  — акуратно закладаємо яйця всередину.
  • Третій крок  — міцно заклеюємо пророблений отвір скотчем.

Тут є дуже важливий момент — віконце потрібно вирізати в вертикальному напрямку. Горизонтальний отвір не настільки надійний, оскільки може провокувати розірив під дією сили тяжіння.

Ось і вся хитрість!

Автор: Єлизавета Матчина