Рубрики
Кулінарія

А ви знаєте, що можна колу приготувати самостійно: діти кажуть, що не гірше магазинної

Coca-Cola — це відомий, модний і улюблений у всьому світі газований напій. Винайшли його в кінці XIX століття в Сполучених Штатах, але спочатку серед американців він зовсім не користувався популярністю.

Продавали його в аптеках, але в якості «ліків» справи з ним йшли також слабо. Широку популярність в Америці кока-кола отримала на початку XX століття, і з тих самих пір вона завоювала майже всі країни і цілі континенти.

Однак у складі цього напою дуже багато різних не надто корисних домішок. Напевно багатьом цікаво, з чого ж виготовляють цей легендарний і знаменитий у всьому світі газований напій. Звичайно, нам теж не відома комерційна таємниця виробника, але за допомогою самих звичайних інгредієнтів спробуємо приготувати домашній замінник напою самостійно.

Кока-кола за цим рецептом виходить не тільки смачною, але й корисною, на відміну від оригіналу. За смаком напій не дуже відрізняється від оригіналу, але при цьому всі складові компоненти нам знайомі. Так що можна не переживати з приводу того, як вживання смачної рідини відіб’ється на стані організму.

Крім того, приготування домашнього напою не займе багато часу і сил, вам знадобиться не більше 10 хвилин і зовсім небагато зусиль, щоб порадувати себе і своїх близьких.

Рецепт приготування домашньої кока-коли

Для приготування цього чудо-напою нам знадобляться:

дві столові ложки сиропу шипшини;

дві столові ложки чорничного сиропу;

півтора літра води газованої;

три столові ложки цикорію;

п’ять столових ложок цукрового піску.

Спосіб приготування

Готується домашня кока-кола дуже просто. Необхідно змішати чорничний і шипшиновий сиропи, потім додати цикорій, цукор, невелика кількість води і почекати до повного розчинення складових компонентів.

Після цього потрібно процідити отриману суміш і обережно додати газовану воду.

Ось і все, наш чудовий напій готовий!