Рубрики
Фауна

Цей милий павучок, різко зменшив кількість бажаючих відвідати Австралію

Кому доводилось відвідувати Австралі, той не міг оминути увагою високу концентрацію тварин і комах, які так чи інакше знаходяться в конфронтації із людиною. Трапляються і такі, які під корінь рубають будь яке бажання відвідувати цю насправді чудову країну. Про це пише Файна Стоірнка.

Часом фотографії комах з Австралії здаються нереальними, настільки великими і страшними вони бувають. І доволі часто цих милих створінь місцеві жителі застають просто у себе вдома. Як цей хлопець, який опублікував на Reddit фото павука кругопряда-нефіла.

Комаху помітили на південному сході Квінсленда. Кругопряди-нефіли створюють особливо міцну та липку павутину, на яку збирають комах, більших за мух — сарану, цикад та інших жуків. Часом хижаки не відмовляються поласувати і птицею або кажаном, яким не вдається виплутатися з пастки.

Як підказали знавці на Reddit, незважаючи на значні розміри, кругопряди-нефіли не такі вже й небезпечні для людини.

Далеко не у всіх випадках павуки цього виду при укусі використовуватимуть отруту. А якщо і так, то наслідки такого укусу будуть не фатальними — вони загрожують запамороченням, нудотою, онімінням, болями і припухлістю в області укусу.

Проте дана знимка визвала чимало пмоційних коментарів: «Ноги моєї там не буде», «Кому квитки до Австралії на березень подарувати?», «Дуже хочеться до Австралії, але обійдуся», — жартують у коментарях користувачі.