Рубрики
Дім Кулінарія

Речі на кухні, від яких повинна позбутися кожна файна господиня

Непотріб непомітно заповнює всі куточки нашого будинку, і кухня не є винятком.

Кожна господиня хоч раз в житті відкривала кухонну шафу і потрапляла під лавину пластикових контейнерів і порожніх банок. Але так не повинно бути. Настав час позбутися від непотрібних предметів.

Давайте розберемося, від яких речей на кухні потрібно позбутися кожній господині.

Тріснутий посуд

Погодьтеся, підбита посуд виглядає дуже непривабливо на столі і з нього неприємно їсти. Тому краще, що можна зробити з тріснутим посудом — викинути на смітник. Також варто позбутися від старих сервізів і кришталю, які вже багато років не використовуються навіть під час сімейних застіль.

Стара кераміка

Деякі старі вироби з кераміки можуть бути покриті свинцем, тому важливо викидати їх, якщо вони починають псуватися.

Зайве кухонне начиння

Дублююче одне одного кухонне начиння займає багато місця на кухні. Немає сенсу зберігати вдома кілька примірників однакових терок, картоплечисток і пресу для часнику.

Пластикові контейнери і порожні банки

Звичайно, пластикові контейнери дуже зручні для зберігання продуктів, але чи варто мати 20 контейнерів сім’ї з трьох осіб? Крім того, часто буває, що верхня або нижня частина деяких контейнерів давно втрачена. Приблизно те ж саме стосується і порожніх банок. Баночки гарні, їх можна використовувати різними способами, але чи всі вони мають запасні кришки?

Соління і консерви

Нам здається, що завдяки процесу консервування соління не псуються протягом декількох років. На жаль, це не так. Консервованими соліннями, які в холодильнику більше року, можна легко отруїтися.

Кава

Кава, незалежно від того, в зернах, або мелена, має термін придатності. Якщо ви не п’єте її часто, перевірте, чи все з нею в порядку. Вона обов’язково повинна пахнути і мати приємний смак, коли ви її заварюєте.

Неідентифіковані пакети із замороженими продуктами

Якщо продукт пролежав у морозильній камері так багато часу, що ви не знаєте, що це таке або коли він був заморожений, позбудьтеся від нього. Малоймовірно, що коли-небудь він буде використаний.

Старі спеції

Сушені трави і спеції мають термін придатності. Те, що вони висохли, не означає, що ви зможете їх з’їсти через 15 років.

Іржаві предмети

Іржа може нашкодити здоров’ю.

Виняток становлять чавунні сковорідки, які можна добре почистити.

Книги із рецептами.

Так, стара бабусина куховарська книга містить багато корисних рецептів, але який в ній толк, якщо ви ніколи нею не користуєтеся?