Рубрики
Дім Кулінарія

Запам’ятайте! Ніколи не робіть так, якщо у вас є мікрохвильовка

Попри те, що мікрохвильовка має файну властивість практично миттєвого розігріву продуктів відразу по всьому їх об’ємі у цього хитромудрого приладу нажаль є сторони, незнання яких може дорого коштувати і наробити лиха.

Розглянемо найпоширеніші помилки, які роблять власники мікрохвильових печей.

Підігрівання дитячої їжі. Коли ви вночі підігріваєте дитяче харчування або молоко, воно може в деяких місцях бути дуже гарячим. Ви можете зробити дитині опік. Крім того мікрохвильова піч може змінювати природні молекулярні структури рідини, що вкрай не бажано для організму дитини, оскільки повторна структуризація засобами організму може його виснажувати.

Нагрівання гострого перцю. Пари від перцю дуже токсичні, тому будьте обережні, коли відкриваєте дверцята мікрохвильової печі.

Під час розморожування шматка м’яса, розморожується лише верхня частина, а середина все одно заморожена. Це може зіпсувати смакові якості м’яса.

Не слід розм’якшувати сухофрукти у печі, вони навпаки стануть сухими, зморщеними. Родзинки взагалі можуть спалахнути.

Деякі люди сушать одяг у печі. Не слід цього робити, речі можуть загорітися.

Не рекомендується готувати та підігрівати їжу у пластикових контейнерах, вони можуть виділяти токсичні речовини.

Підігрівати паперові та картонні упакування можна лише ті, на яких зазначено маркування, що її можна підігрівати. Всі інші паперові вироби просочені смолами, які можуть викликати запалювання.

Забороняється підігрівати одноразовий посуд виготовлений зі стірофома.

Не слід використовувати керамічний посуд, який випалювали за низької температури, він може вибухнути або як мінімум потріскати.

  • Забороняється вмикати порожню мікрохвильову піч, вона може зламатися.

Сподіваємося наші поради вам допомогли!