Рубрики
Психологія

5 сюжетів снів, які говорять про проблеми із психікою

Сон — це зв’язок підсвідомості зі свідомістю. Найчастіше уві сні підсвідомість дає знак, що потрібно щось поміняти в житті.

Сни, які говорять про проблеми

Деякі сни можуть підказати, що психіка перебуває у виснаженому стані. Є кілька символів, на які слід звернути увагу.

1. Автомобіль

Найчастіше автомобіль сниться тільки до хороших подій в житті. Як правило, він говорить про те, що зараз саме час почати щось нове і воно обов’язково здійсниться. Але якщо автомобіль знаходиться в несправному стані, горить або у нього відмовляють гальма, то слід задуматися про свою душевну рівновагу. Неполадки з машиною в метафоричному сенсі характеризують пригнічений нервовий стан людини. Все що відбувається уві сні з автомобілем, може статися з людиною: істерики, вигоряння, конфлікти, тривожність і повна моральна недієздатність.

2. Будівля

Будівля показує стан духу людини. Якщо уві сні відведено центральне місце саме будівлі, то слід уважно придивитися до неї. Якщо будівля знаходиться в чудовому стані — це означає, що все прекрасно і немає приводів для хвилювання. Якщо будинок розвалюється — це тривожний сигнал, який говорить про руйнівні процеси в вашому внутрішньому світі. Причому це саме в ядрі, в самому центрі вашої підсвідомості трапився якийсь збій, і тепер через нього хитається і тріщить вся конструкція. Можливо, ви втратили зв’язок з кимось із рідних чи відбулася інша травмуюча подія, яка вибила грунт у вас з-під ніг. Обов’язково потрібно докопатися до кореня проблеми, щоб зупинити цей негативний сценарій.

Якщо будівля горить, то слід дати своїй нервовій системі відпочити, інакше психіка може серйозно постраждати від подій, які зараз відбуваються. Необхідно відпочитись, заспокоїтися і з холодною головою придивитися до свого життя.

Якщо на будинок налітає ураган, його руйнують будь-які зовнішні сили, то джерело проблеми в когось з оточуючих. Хтось шкодить вам, і потрібно позбутись його зі свого середовища.

3. Людина тоне

Цей сон не обіцяє нічого хорошого. Він говорить про те, що людина взяла на себе занадто багато зобов’язань, які не може виконати. У такому випадку потрібно переглянути справи і деякі з них делегувати іншим людям або перенести на пізніше. Інакше ви просто вигорите, не впораєтеся з навантаженням. Перерозподіляйте свій графік і зменшіть відповідальність — це допоможе вберегти психіку від перевантаження і навести порядок в душі.

4. Кров

У будь-якому сні кров символізує духовну енергію. Якщо уві сні людина втрачає кров, значить, зараз важкий час. Слід берегти свій емоційний комфорт, не витрачати енергію даремно (на сварки, минулі образи і тд). Припинити витік сил допоможуть медитації, молитви, милостиве оточення і допомога психолога. У фізичному плані необхідно не допускати сильної втоми.

5. Людина падає

Якщо уві сні людина падає — це говорить про те, що в реальному житті не виходить виконати все, що хотілося. Або виходить не так, як було задумано. Зазвичай, коли настає такий час, людина впадає в нудьгу, апатію або навіть депресію. Слід негайно зосередитися на позитивних сторонах, щоб не дати негативу захопити себе. 

Висловлюйте якомога більше подяки собі, близьким і світу за те, що у вас є. Не звинувачуйте себе за помилки і вірте в успіх. Попросіть близьких похвалити і підтримати вас у цей непростий час.

Іноді підсвідомість може допомогти, застерегти про що-небудь. У такі моменти важливо слухати себе і спробувати зрозуміти, що не так у вашому внутрішньому світі. Знаючи проблему, можна знайти рішення і прийти до гармонії.