Рубрики
Психологія

А ви знаєете чому ніколи не варто говорити: «У мене немає грошей»?

Ніколи не говори: «У мене немає грошей», тому що мозок буде все робити, щоб цей образ, який ви створюєте на мить у своїй свідомості перетворити на реальність.

Він же слуга твоєї душі, а не її пан. Душа на щось здатна і чогось хоче, а прокидаючись в ній емоції перетворюються на думку, думка дає команду мозку, мозок будує план, і ти дієш.

Бувають збої — коли душа не в змозі висловити свої бажання, коли вона боїться реалізувати свій творчий хист, коли вона мало знає і мало вміє. Душа вчиться під час нашого життя і в наступних втіленнях. Вона не досконала. І це природно.

Як бізнесмен викинув троянди в смітник

Був у мене один, бізнесмен. Він у свій час вважав себе найкрутішим, був агресивним, владним, ніяких почуттів, крім злості і гніву, ніколи не показував. Він одного разу йшов до коханої жінки з букетом квітів, а потім подумав: чого це він як ідіот рожеві троянди їй тягне — і викинув квіти в смітник.

А життя раптом стало його бити і штовхати: він втратив серйозний контракт і багато грошей, потім під машину потрапив, операцію йому зробили. Він прокинувся після наркозу і зрозумів, що насправді він слабак: не може красу побачити, свою людяність проявити, всі сили витрачає на те, щоб здаватися сильним.

І тоді він вибрав світлу сторону життя. Дозволив собі квітами милуватися і інших жаліти, поплакати. Одружився, гроші собі повернув, партнерів знайшов. І каже, що вдячний долі за її уроки .

Коли Бог готує нам подарунок, він завжди «загорнутий» в проблеми. Поки розгортаєш — розумнішаєш. Хто піднявся після удару, той і отримує подарунок.

Цей бізнесмен впав, а потім встав і «розгорнув» подарунок. Порозумнішав і пішов далі реально сильним і щасливим. А міг би валятися в грязі, всіх лаяти, всім мстити, озлобитися та все втратити.

Тільки сильна людина може дозволити собі бути слабкою. І не соромитися цього.

Сильний не той, хто йде і не падає, а той, хто піднімається після того, як впав.

Деякі хвороби передаються «інформаційним шляхом»

Жінка розповідає: «У чоловіка діабет знайшли сім років тому. І у мене теж тепер цукор підвищено». Або: «Подруга захворіла на астму, а тепер і я кашляю і задихаюся!»

Люди в одній родині часто хворіють одними хворобами, онкологією наприклад, не тільки тому, що у них загальна спадковість (у чоловіка і дружини вона, до речі, різна), а й тому, що вони не захищені від почуттів іншої людини, вживаються в хворобу. Переймають її симптоми, починають себе так відчувати, а організм під відчуття підлаштовується, змінює свою роботу, і розвивається хвороба.

Тому розмовляти з кимось про недуги, крім лікарів, не варто. Не варто створювати собі зайвий ризик!