Рубрики
Історія

Історія таємничого племені Каліфорнії, яке тримало в страху жителів і туристів

Один з островів Каліфорнії, що знаходиться в затоці біля берегів Мексики, оповитий похмурою таємницею, і тримає в страху не тільки людей, що живуть неподалік, а й туристів. Аж до Нового часу ці землі вважалися дикими і пустельними, просто не пристосовані для життя білих людей в цих місцях. З давніх часів люди побоювалися цього острова, і лише справжні сміливці наважувалися ступити на цю землю, завдяки чому багато з них зникали без сліду. 

Острів є найбільшим островом Мексики і Каліфорнійського затоки. Зі сходу відділений від материка вузькою протокою ( Canal del Infiernillo ), у північно-західному напрямку від Тібурона знаходиться інший великий острів затоки Анхель-де-ла-Гуарда.

Скандальну славу острів здобув оскільки траплялись історії, що люди, які намагалися дослідити острів, пропадали без вісті, а місцеві жителі, що живуть в околицях, могли лише здогадуватися, що відбувається на острові, і куди діваються зниклі подорожуючі.

Офіційно даний острів зветься Тімбурон, що в перекладі з іспанської мови означає «Острів Акул». В даний час острів є повністю безлюдним, але ще кілька сотень років тому на цих землях проживало індіанське плем’я Сері, з яким люди і пов’язують зникнення білих людей, які намагалися дослідити острів.

Сама по собі земля цього острова є дуже специфічною, і дуже сильно нагадує поверхню місяця. Грунт на острові дуже сухий і млявий, в якому не може існувати практично жодна рослина. На території острова можна зустріти лише рідкісні чагарники, а решта площі — гола земля, що кишить зміями і скорпіонами.

Також на острові практично відсутня прісна вода, що робить життя на острові неможливим для звичайних людей. У невеликому каналі, який відокремлює землю від материка, живе величезна кількість акул, завдяки чому острів і був названий. Завдяки полчищам акул, місцеві жителі називають цей канал «Каналом Пекла».

Вважається, що плем’я індіанців Сері, які раніше жили на острові — це дикуни, які жили практично в первісних умовах. Дослідники стверджують, що за ними нерідко спостерігалося поїдання сирого м’яса, навіть без застосування обсмажування на багатті. Деякі вважають, що це м’ясо, у багатьох випадках, було людським. Саме життям цього племені на острові пояснюються всі загадкові зникнення подорожніх, які наважилися вступити на ці землі.

Через зловісну таємницею історію острова, плем’я жило в цих землях в гордій самоті, вважаючи себе повноправними господарями цієї місцевості. Але в кінці дев’ятнадцятого — початку двадцятого століття, на острів стало приїжджати все більше білих людей, які відправлялися на пошуки золота. Повернутися з острова вдавалося лише одиницям, а решта шукачів пригод пропадали без вісті. Найцікавіше, що ні тіл, ні навіть кісток зниклих подорожніх знайти на острові не вдавалося.

Багато дослідників і журналістів, які вже в двадцятому столітті намагалися дослідити ці землі, все так же пропадали без вісті на острові. 

Про те, що на Тімбуроні проживають справжні дикуни, говорить історія, яка сталася в 1904 році. З Мексиканської тюрми втекли двоє ув’язнених, і за попередніми даними, вони ховалися саме на Тімбуроні. Губернатор прислав до дикунів гінця, щоб той попросив плем’я розшукати втікачів і доставити йому. На що дикуни принесли гінцеві лише руки в’язнів, а що сталося з тілами цих людей, історія замовчує.