Рубрики
Історія

Таємниче лист «послання» одержимої монашки розшифрували сучасні вчені і були приголомшені

Багато років вчені билися над розшифровкою послання, яке було залишено сестрою-черницею, чиє ім’я розшифровується, як «розіп’ята Марія». Через довгі роки її записи нарешті змогли прочитати. Вчених приголомшив змість прочитаного.

Лист нащадкам було написано в 1676 році однією з черниць, чиє ім’я до прийняття постригу було Ізабелла Томмасі. Вона жила в бенедиктинському монастирі на острові Сицилія.

За легендою, Марія прокинулася в своїй опочивальні рано вранці, виявивши, що її руки і обличчя забруднені чорнилом, а поруч лежить послання, яке написано дивними, незрозумілими письменами. Дівчина вирішила, що це послання залишив сам Диявол, зробивши це її руками.

Послання було зроблено найрізноманітнішими символами. Там зустрічалися грецькі, латинські і навіть рунічні знаки. Шифр довгий час не могли розшифрувати, поки вчені не наважилися вдатися до всіх ресурсів, які тільки можна відшукати в Інтернеті.

Вчені завантажили дані листи в комп’ютер. Крім цього, вони використовували стародавні мови, якими користувалися в той час. За словами дослідників, переклад листа вийшов досить дивним і не завжди послідовним. У ньому йшлося про те, що Ісус Христос є марним, що людей не може звільнити якийсь там Бог. Також в листі говорилося, що дійсно існує Стікс. Дуже дивно, як звичайна дівчина з Сіцілії могла придумати і написати подібний текст, над розшифрування якого безуспішно билися багато вчених. Крім того, в тексті сказано, що незабаром Диявол забере ситуацію на Землі в свої руки, а послідовники Бога будуть повалені.

Якщо вірити легендам, існувало ще 2, а може бути навіть 3 листи Марії. На жаль, вони не дійшли до наших днів, а були десь втрачені. Не виключено, що те, що написано в цих листах, вирішили знищити. Можливо, там описані події або укладені послання, які повністю змінюють релігійну історію людства. Як дівчина, яка прийняла постриг в юному віці і не займала високий сан, змогла написати подібні письмена, використавши мови і символи, які не були невідомими.

Звісно науці ще прийдеться добряче попотіти аби знайти розгадку, а тим часом послідовники стверджують, що ці записи були зроблені Вищими Силами, а Марія була просто використана для передачі даних.